http://files.namnak.com/images/life/9209/480_pics/%D9%85%D8%B1%DB%8C%D9%84%D8%A7-%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D8%B9%DB%8C.jpg

مریلا زارعی بیان کرد که برای بازی در صحنه آخر شیار ۱۴۳» از تابلو عصر عاشورا الهام گرفته و بر اساس آن بازی کرده است.

به گزارش هفت هنر، شامگاه یکشنبه ۴ مهر ماه کارگاه انتقال تجربه مریلا زارعی بازیگر سینما در چهاردهمین جشنواره فیلم مقاومت در پردیس سینمایی ملت برگزار شد.

مریلا زارعی در ابتدا با اشاره به فیلم سینمایی شیار ۱۴۳» ساخته نرگس آبیار گفت: این فیلم توانست به قلب مخاطبان نفوذ کند البته باید بگوم که شیار ۱۴۳» خیلی بیشتر از اندازه ای که برایش تصور شده بود حرکت کرد چون یک قهرمان زن داشت و این قهرمان زن مادری بود که به دلیل وقوع جنگ وارد فضاهایی شد که او را از یک نقطه به نقطه ای دیگر رساند. در واقع شخصیت آن فرد به گونه ای بود که او را از نیتی به یک یقین رساند. این نقطه درست جایی است که رادیو را از کمر باز کرد و در همین لحظه عزیزش به او رسید.

وی افزود: من به واسطه کارم، ژانرهای مختلف مانند سینمای کمدی، اجتماعی و … را تجربه کرده ام به هر حال یک بازیگر باید در همه سبک ها توانایی خود را نشان بدهد و بتواند ایفای نقش کند اما کاری که من در شیار ۱۴۳» کردم فراتر از کارهای یک بازیگر بود که همواره در آثار سینمایی انجام می دهد یعنی یک بازیگر وقتی نقشی ایفا می کند خودش را به جای آن کاراکتر می گذارد و سعی در نزدیک شدن با او دارد اما آنچه که در شخصیت الفت بود برای من در دسترس نبود به همین منظور باید کار دیگری انجام می دادم. برای مثال باید کاری بیش از صحبت کردن ان شهید انجام می دادم. به هر حال این حوزه شهودی است.

ادامه مطلب

«مهتاب» بهترین فیلم اسکار، «فروشنده» بهترین فیلم خارجی زبان

مریلا زارعی: با زبان روزه «شیار ۱۴۳» را بازی کردم

اطلاعاتی بیشتر درباره فرزند ابراهیم حاتمی‌کیا

یک ,شیار ,۱۴۳» ,بازیگر ,زارعی ,مریلا ,شیار ۱۴۳» ,مریلا زارعی ,انجام می ,را از ,بود که

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مجسمه زعفران مقیم زاده لوازم قنادی تهران|لوازم قنادی تهرانپارس|لوازم قنادی تهرانسر|لوازم قنادی تهران کاغذی دارم ذاتش سفید ولی سیاه از خاطره ها!!! شرکت توسعه دهندگان انرژی سبز کویر در کرمان تیکس خبر زادگاهم عبدالرحیم دکوراسیون منزل و معماری ثقلین معارف آل طاها